Локо (София) с 2:0 при неофициалния повторен дебют на Додич

Локомотив София тренировка 7

Локомотив (София) спечели с 2:0 срещу Оборище в първата си контрола за годината. Попаденията реализираха Марио Йорданов (32) и Божидар Атанасов (69). Двубоят бе неофициален повторен дебют за треньора Младен Додич, който се завърна в „Надежда“ след 6 месеца в родината си Сърбия.

Първата интересна ситуация в срещата се откри пред Оборище, но Александър Любенов спаси. Последваха добри минути за столичани и логично в 32-ата минута Марио Йорданов откри резултата, след като засече с глава центриране от корнер.

В края на първата част Тодор Чаворски опита шут от дистанция, но не уцели вратата.

През второто полувреме отново домакините бяха по-активните на изкуствения терен в Надежда. Божидар Атанасов направи 2:0 в 69-ата минута. Таранът се възползва от отлично подаване в наказателното поле на Александър Александров. Това бе и последната интересна ситуация в мача.