Росен Кирилов сравни голаджията на Дунав с футболист за 60 млн. евро

Цска Витоша Бистрица (21) Росен Кирилов

Старши треньорът на Витоша Росен Кирилов направи интересно сравнение за нападателя на Дунав Ахмед Ахмедов, който вкара два от трите гола за русенци при победата 3:0 над бистричани. Кирилов сподели, че голмайсторът на Драконите е бил като Единсон Кавани за защитниците в зелено.

„Фатални грешки, при положение, че до 6-ата минута имахме ситуация за гол. Грешка при първия гол, при втория също. В двадесетата минута беше вече 3:0. След това вече беше ясно.

Натрупахме загуби и самочувствието на футболистите пострада. Ахмедов ми изглеждаше като Кавани. Нашите една първа топка не му взеха.

Ранният гол падна бързо и това донякъде беше определящо. Това ни беше най-слабият мач в първенството“, коментира наставникът.