Нов в Локо (Пловдив) вкара на Франция

7 Dni Sport17.10.2018
768x432 (2)

Привлеченият наскоро в Локомотив (Пловдив) Ален Озболт направи силен мач за младежкия национален отбор на Словения, който бе в групата на България в евроквалификациите.

Нападателят на „смърфовете“ се разписа не срещу кой да е, а във вратата на Франция. Срещата завърши при равенство 1:1, а словенците стигнаха до точката като гост след точен удар на играча на пловдивчани в 70-ата минута, появил се на терена четвърт час преди попадението.

Припомняме, че Озболт бе привлечен на „Лаута“ по настояване на треньора Бруно Акрапович, с идеята да води атаката на отбора заедно с Анте Аралица.

Снимка: Lokomotivplovdiv