БФС заложи бурето с барут на Арда – Черно море! Братовчедът на Карагарен, който ще надува свирката, е…

555

БФС заложи бурето с барут със съдията за мача Арда – Черно море от 1/16-финалите за Купата на България на Кърджали.

Варненци са бесни, че свирката ще надува Рюстем Карагарен, който е братовчед на футболиста на Локомотив (Пд) Бирсент Карагарен.

Според кулоарна информация Рюстем има сантименти към отбора от Кърджали и това ще постави под съмнение обективността на решенията, които ще взема на терена.

Шокиращо е също назначението за четвърти съдия на Мустафа Шефкет, който ще следи какво ще се случва край тъчлиниите.

Както е известно, Черно море е най-ощетяваният отбор у нас от началото на сезона. При 2:2 с Левски в София и 1:1 във Велико Търново тенденциозни реферски отсъждания лишиха „моряците” от 4 точки.

При загубата с 1:3 от ЦСКА в София пък първият гол за домакините, паднал още в първата минута, също бе криминален.