Берое удари румънци, трамва помрачи настроението на старозагорци

Баскетбол - кош

Берое постигна победа със 78:69 над Крайова в поредната си контролна среща, и първа в пълен състав след завръщането на националите.

Старозагорци изоставаха само в първата четвърт, но след това наваксаха пасива си и на почивката вече имаха преднина от 39:33.

През второто полувреме Берое имаше десетина точки аванс през по-голяма част от времето, за да стигне до успеха.

В игра се завърнаха всички състезатели на Любомир Минчев, с изключение на младия Борис Войков.

И в двата отбора контузии нарушиха малко настроението, като в Берое Конър Франкамп получи травма в глезена и игра само 10 минути, съобщава Бгбаскет.

Николай Стоянов, Адонис Файлър и Джеймс Уайт завършиха с по 13 точки за Берое.