Ботев (Гълъбово) продължава да изненадва, изравни се с Монтана

ботев гълъбово

Отборът на Ботев (Гълъбово) постигна трета победа от началото на сезона във Втора лига.Момчетата на Людмил Киров записаха успех с 2:0 над Несебър. Полузащитникът Свилен Щерев откри резултата с точен удар още в петата минута, а десетина минути преди края на първото полувреме Методи Костов увеличи преднината на ботевистите. Това бе четвърто попадение за нападателя от началото на кампанията, с което той заема втора позиция при класирането на реализаторите във втория ешелон.

Така съставът от Гълъбово се изкачва на пето място в подреждането с актив от 10 точки, колкото има и четвъртият Монтана. Тимът на Ферарио Спасов направи 0:0 в гостуването си на Добруджа и вместо да се изравни с втория в класирането ЦСКА 1948, допусна да бъде настигнат от Ботев.

Снимка: Kotasport.com