Костов изненада играчите на Левски след провала срещу Крумовград: Давам ви 48 часа…

payimage-618583

Наставникът на Левски – Николай Костов, пусна футболистите в двудневна почивка след домакинския двубой срещу Крумовград в неделя, завършил 0:0.

„Сините“ ще подновят занимания в сряда, а в събота предстои гостуване на Етър.

Решението е изненадващо на фона на изказването на Костов, че е настъпила колективна умора в тима още след 15-ата минута на вчерашния мач. Възможно е обаче състоянието да е резултат и от претренираност.

Ето и програмата на представителния отбор на Левски до мача с Етър (всички тренировки до визитата във Велико Търново ще са открити за фенове и журналисти):
13 март, сряда:
11:00 часа – тренировка (открита за представителите на медиите и привържениците) – стадион „Виваком Арена – Георги Аспарухов“
14 март, четвъртък:
15 март, петък:
16 март, събота: 15:15 часа – „Етър“ – „Левски“ – Първа лига – 25-ти кръг – стадион „Ивайло“, Велико Търново