Кошмарът за Илиан Илиев продължава! Черно море вече четвърти пореден мач е без победа

01

Черно море и Берое завършиха наравно – 0:0, в мач от петия кръг на Първа лига, игран на стадион „Тича“ във Варна. Това бе четвърти пореден мач за тима на Илиан Илиев без победа след равенствата с Левски и Етъри  поражението от Септември.

Двубоят започна по-добре за гостите, които натиснаха и владееха инициативата първите няколко минути.

В 9-ата минута Иван Минчев стреля от свободен удар, но Макенджиев се намеси добре.

Постепенно Черно море започна да изравнява играта и в 28-ата минута Георги Илиев стреля опасно, но Душан Перниш спаси.

В 33-ата минута Пламен Димов стреля с глава, но изстрелът му мина над вратата.

Така завърши и първото полувреме – без много опасности и при 0:0.

Втората част започна в същото темпо и чистите голови ситуации продължаваха да липсват.

В 53-ата минута Матеус Леони се контузи и бе заменен от Александър Василев.

В 66-ата минута нова контузия за Берое беляза мача. Този път тя бе за Камен Хаджиев, който напусна терена с разкървавена глава след удар в лицето от Мехди Фенуш.

Бившият футболист на Левски Васил Панайотов направи дебют за Черно море в 75-ата минута, когато замени Патрик Андраде.

До края нямаше повече голови ситуации и логичното се случи – срещата завърши при резултат 0:0.

Така Берое остава на третото място с актив от 9 точки след 5 кръга, докато Черно море е девети с шест пункта.