Лудогорец II завърши годината с победа над Дунав

IMG_2523

Дублиращият отбор на Лудогорец победи Дунав с 2:0 в отложен мач от XVIII кръг на Втора лига. Петър Караангелов откри резултата за домакините от Разград в 42-ата минута. Раи Насимиенто удвои в началото на второто полувреме.

Лудогорец II 2:0 Дунав (Русе)

1:0 Петър Караангелов (42)
2:0 Раи Насимиенто (56)

Лудогорец II: Дамян Христов, Бранимир Костадинов, Алекс Луканов, Анастас Пемперски, Димитър Илиев, Методий Стефанов, Хюсеин Кельовлуев, Цветослав Петров, Раи Насимиенто, Петър Караангелов, Йоан Йорданов.

Дунав (Русе): Даниел Николов, Стоян Предев, Илия Миланов, Георги Иванов, Георги Вълчев, Симеон Вешев, Кристиян Господинов, Никола Тотев, Денислав Минчев. Радослав Великов, Милен Маринов.

Автор: „Гонг“