Игралият 20 минути контузен Джеси разбра диагнозата си! На „Армията“ не могат да повярват!

ЦСКА Копенхаген Лига Европа (33)

Добра новина се появи в ЦСКА днес за разлика от лошите вести, които съпътстват тима напоследък. Травмата на Едвин Джеси не е сериозна. Халфът се контузи още през първото полувреме на мача с ФК Копенхаген снощи, загубен с 1:2 от „червените”. Ганаецът игра от 15-та до 37-та минута с травмата си и опасенията бяха, че може да е скъсал заден бедрен мускул, но днес на „Армията” си отдъхнаха. Направеният ядрено-магнитен резонанс е показал, че няма абсолютно нищо притеснително, което е доста изненадващо, имайки предвид колко дълго игра с проблема Джеси и опитите му за няколко спринта в този период.

„Джеси ще трябва да почива 3-4 дни и после ще бъде на линия. Това ще рече, че ще пропусне шампионатния ни мач със Славия в неделя, но за реванша в Копенхаген другия четвъртък ще е в групата“, разкрил човек от „Армията“ пред Блиц.